. ondersteunt bij intensieve trainingen en wedstrijdperioden
. voor zowel de geestelijke als de lichamelijke gezondheid en het algemeen welzijn
Aantal: | 5 |
Omschrijving
Concap FORCE 1 en Concap FORCE 8 ondersteunen sporters bij intensieve trainingen en wedstrijdperioden. Tevens dragen ze bij tot het algemeen welzijn bij niet-sporters die een actief, al dan niet stressvol, leven leiden.
Door zijn specifieke samenstelling op basis van adaptogene planten (maca, Siberische ginseng, ...) veroorzaakt Concap Force 8 een weldoend effect, ideaal om moeilijke situaties te kunnen beheersen.
Welke variant voor u ideaal is hoeft u zelf een beetje uit te zoeken aangezien dit bij iedereen verschillend kan zijn; vandaar deze 2 varianten.
De cafeïne in CONCAP wordt vervaardigd uit een nauwkeurige selectie van extracten van de koffiestruik die op een natuurlijke manier worden verwerkt. Door een speciale procedure verkrijgt men het eindproduct. De actieve bestanddelen en de goede eigenschappen van koffie blijven intact en aanwezig maar zonder de negatieve bijwerkingen (zoals extreme nervositeit of hartkloppingen) en missen daardoor hun werking en doel niet. Na enkele dagen voelt u reeds het verschil.
Ingrediënten per capsule
Tribulus terrestris 150 mg
Saw palmetto 150 mg
Koffiestruik (Coffea arabica) 300 mg
Muira puama 100 mg
Maca (Lepidium meyenii) 100 mg
Siberische ginseng (Eleutherococcus) 75 mg
Bevat uitsluitend natuurlijke bestanddelen
Koosjer gecertificeerd
Gebruik
2 capsules 2 maal per dag met een beetje water innemen gedurende minimaal 3 à 4 weken.
Een voedingssupplement mag niet als vervanging voor een gevarieerde voeding worden gebruikt.
De aanbevolen dagelijkse hoeveelheid niet overschrijden.
Buiten bereik van jonge kinderen houden.