. kan in de diepe finale nog een extra kick geven
Lees meer over de eigenschappen van dit product...Aantal: | 49 |
Omschrijving
Concap TURBO ENERGY BOOSTER is ideaal voor atleten, basketballers, voetballers, wielrenners … Het is ook ideaal om in de diepe finale nog een extra kick* te kunnen geven.
Concap Turbo Energy Booster bevat voldoende koolhydraten en een hoge dosis guarana* extract in combinatie met rhodiola rosea, L-taurine, magnesiumcitraat, sint-janskruid, vitamine C, cafeïne*, foliumzuur en vitamine B-complex.
De cafeïne in CONCAP wordt vervaardigd uit een nauwkeurige selectie van extracten van de koffiestruik die op een natuurlijke manier worden verwerkt. Door een speciale procedure verkrijgt men het eindproduct CONCAP. De actieve bestanddelen en de goede eigenschappen van koffie blijven intact en aanwezig maar zonder de negatieve bijwerkingen en missen daardoor hun werking en doel niet. Na enkele dagen voelt u reeds het verschil.
Concap Turbo Energy Booster heeft een aangename en ’zonnige’ sinaasappelsmaak.
Ingrediënten
Water
Glucosesiroop
Fructosesiroop
Citroen- en ascorbinezauur
Natuurlijke zoetstoffen
Sucralose
Natriumbenzoaat
Kaliumsorbaat
Voedingswaarden per 100 ml
Calorieën 120 kcal/500 kJ
Vetten 0 g
Koolhydraten 30 g
Natrium 0 g
Guarana extract (12 %) 1600 mg
Rhodiola rosea (5 %) 330 mg
L-taurine 300 mg
Magnesiumcitraat 170 mg
Sint-janskruid 150 mg
Vitamine C ascorbinezuur 100 mg
Cafeïne 48 mg
Foliumzuur 560 mcg
Vitamine B complex:
. Vitamine B1 thiamine 880 mcg
. Vitamine B2 riboflavine 1,12 mg
. Vitamine B3 niacine 12,8 mg
. Vitamine B5 pantotheenzuur 4,8 mg
. Vitamine B6 pyridoxine 1,12 mg
. Vitamine B7 biotine 40 mcg
. Vitamine B12 cyanocobalamine 1,92 mcg
Gebruik
Geschikt voor zowel korte, explosieve sporten als duursporten, enkel het gebruik dient aangepast te worden:
Drink voor een korte training of wedstrijd (tot 90 minuten), 1 ampulle 30 tot 40 minuten vóór de start.
Competitiesporters kunnen nog 1 tot 2 Concap BOOST capsules gebruiken 1 uur vóór de start.
Voor duursporten tot 6 uur lang, drink 1 ampulle extra na 3 uur activiteit.
Combineer ook 2 extra capsules Concap BOOST 45 minuten vóór het vertrek voor een maximaal resultaat.
Resultaat gegarandeerd.
Een voedingssupplement mag niet als vervanging voor een gevarieerde voeding worden gebruikt.
De aanbevolen dagelijkse hoeveelheid niet overschrijden.
Buiten bereik van jonge kinderen houden.
Bij gelijktijdig gebruik van geneesmiddelen uw arts of apotheker verwittigen.
Dit product bevat cafeïne: niet gebruiken tijdens de zwangerschap of borstvoeding, niet gebruiken door personen die behandeld worden voor hypertensie, bij onrust of nervositeit en cafeïnegevoelige personen. Niet aanbevolen voor kinderen.